Základní část | Liga, sk.D | 04.11.2017 0:00

DOMÁCÍ114
Sokol Vyšehrad
HOSTÉ46
Hala: ZŠ, Nymburk

V sobotním utkání přivítali mladší žáci U 14 na domácí palubovce papírově nejméně úspěšný tým ve skupině D Sokol Vyšehrad.

Naši se dostávali do tempa tentokrát pozvolna. Pod vědomím snadného vítězství na soupeřově palubovce, se do standardního tempa dostali až po změně stran. Minutáž využilo všech 13 nominovaných hráčů. Zejména ve druhém poločase kluci předvedli několik velmi povedených útočných kombinací, které po zásluze diváci (rodiče) odměnili potleskem. Skóre po jednotlivých čtvrtinách ukazuje postupně zlepšený týmový výkon.

Body: Kaifer Martin 1, Benák Vojta1, Dvorský Dušan 4, Tvrzník Vojta 2, Loman Roman 2, Grmolenský Jan 4, Žiško Adam 8, Turek Vojta 10, Přikryl Josef 12,Kolář Adam 16, Kosík Tomáš 27, Studnický Martin 27, čtvrtiny: 26:14, 28:12, 25:10, 35:10, fauly: 9/30