Základní část | 1. liga | 03.12.2017 16:00

USK Praha B
HOSTÉ69
Hala:
Zápas podrobněji: Statistika

Muži B (U23) na domácí palubovce v důležitém utkání pro vývoj 1. ligy dokázali v pohledném utkání zvítězit nad v plné síle hrajícím USK Praha B.

Vstup do zápasu vyšel lépe hostím (14:20). Ale domácím hráčům se podařilo jejich náskok do poločasu snížit na 3 body (33:36). Ve druhé půli, až na drobné zaváhání 2 minuty před koncem, kdy dovolili soupeři utkání zdramatizovat, byli domácí lepší. Závěr opět patřil nymburským basketbalistům, kteří si připsali 7. výhru v sezóně. S bilancí 7. vítězství a 3. porážek se udrželi v boji o přední příčky skupiny A 1. ligy.

Body: Kovář 22 (18 doskoků), Kolář 20, Štafl 14, Kotásek 11, Kulich 5, Novotný a Vejvar 2, Jirák 1, Mikula a Mareš

Užitečnost: Kovář 32, Kolář 22, Štafl 17, Kotásek 12, Kulich 7, Novotný a Vejvar 1, Jirák, Mikula a Mareš

Fauly:  20:21, Trojky:  2:7, TH:  23/19 : 21/14, průběh: 14:20, 33:36, 54:49