Základní část | 1. liga | 26.11.2017 16:30

BC Vysočina
HOSTÉ81
Hala: ZŠ, Nymburk
Zápas podrobněji: Statistika

Muži B na domácí palubovce nedokázali navázat na dvě vítězství a podlehli jihlavským basketbalistům o 11 bodů.

První poločas našim hráčům vycházel na výbornou (50:33), ale do druhé půle vyrukovala BC Vysočina se změnou obrany, na kterou jsme jen těžko nacházeli recept. Nízké procento střelby z dlouhé vzdálenosti a úbytek sil při třetím utkání během 27 hodin, byli hlavní příčinou naší třetí porážky v sezóně. S bilancí 6. vítězství a 3. porážek jsme s jedním neodehraným utkáním na 5. místě skupiny A 1. ligy.

Body: Novotný 14, Štafl, Kolář a Kotásek 10, Kovář 8, Vejvar 7, Mikula 6, Jirák 5, Mareš a Plešingr

Užitečnost: Kotásek 28, Novotný 14, Štafl 10, Mikula 8, Kovář 7, Vejvar 2, Jirák 1, Kolář, Mareš a Plešingr

Fauly:  21:19, Trojky:  4:6, TH:  15/10 : 23/15, průběh: 22:18, 50:33, 63:57