Základní část | 1. liga | 08.10.2017 17:30

Sokol Písek
HOSTÉ74
Hala: ZŠ, Nymburk
Zápas podrobněji: Statistika

Muži B zřejmě milují dramatické koncovky! Stejně jako v předchozích 2 utkáních byl rozdíl na konci zápasu dva body v náš prospěch, tentokrát proti Písku.

První poločas se hrál velmi vyrovnaně a žádný z týmů si nedokázal vytvořit větší bodový náskok, ale přesto byli v poločase hostující hráči trošku šťastnější (poločasové skóre 36:38). Třetí čtvrtina se nám převážně z pohledu obrany vůbec nevydařila a prohráli jsme ji 17:23 , když zejména poslední minuta třetí čtvrtiny hostům vyšla skvěle a dokázali vsítit dvě tříbodové střely (skóre po 3 čtvrtinách 53:61).  Nástup do poslední čtvrtiny byl stejně strašný jako závěr třetí, ale všechno jsme si vynahradili spanilou stíhací jízdou, která vyústila až v otočení skóre v náš prospěch. Během čtvrté čtvrtiny jsme se dostali ze skóre 55:67 až na konečných 76:74 zejména díky hře do vymezeného prostoru a agresivnější obraně, kterou jsme chtěli předvádět mnohem častěji v průběhu utkání, avšak dramatické koncovky už k nám asi patří.