HRAJEME TVRDĚ, HRAJEME CHYTŘE,
HRAJEME JAKO TÝM, CHCEME SI UŽÍT BASKETBAL.

Základní část | středočeský minibasketbalový přebor | 30.09.2017 0:00

BA Sparta Praha
DOMÁCÍ9
St. minižáci U13
HOSTÉ108
Hala:

V sobotu 30.9. odcestoval ( v počtu 12ti  hráčů) náš tým U13 do  Stodůlek ( Praha 5) k sehrání prvních dvou utkání KP  v letošní sezoně. Soupeřem nám byl pražský tým Sparta Praha, které nepomohla ani domácí palubovka. Byli jsme dobře připraveni a odhodláni zvítězit. Obě utkání jsme vyhráli s velkou převahou ve velké pohodě. Na Spartu platila od začátku utkání naše  velmi dobrá obrana. Často se nám dařilo donutit soupeře k chybám a velkým ztrátám míče. My pak z následného rychlého protiútoku jsme skorovali. Domácí tým viditelně strádal technicky, herně i střelecky. Hráli jsme lehce, uvolněně a využívali jsme všeho co nám soupeř nabídl. Přesto náš technický zápis jasně ukazuje na velké množství neproměněných střeleckých pokusů z pod koše.  Je pravda, že Sparta Praha pro nás nebyla vážným soupeřem, přijdou určitě těžší utkání a nedané příležitosti by se nám pak nemusely vyplatit. Je proto zapotřebí se ještě více na střelbu z pod koše zaměřit.

Těší nás, že tým hrál obě utkání stále naplno a nepolevil. Velkou zásluhu na našem herním projevu má určitě kapitán našich U13 Adam Kolář. Adam převzal roli lídra týmu zcela vážně,  dokázal velkým nasazením a svým příkladem strhnout celý tým k velice slušnému kolektivnímu výkonu. V obou utkáních se vystřídalo všech dvanáct hráčů, kteří k naší spokojenosti zahráli dobře.

Chtěli bychom také poděkovat rodičům, kteří zajistili svými auty dopravu k utkáním a na Spartě podpřili svojí přítomností náš tým.

čtvrtiny:  2:21  1:31  2:35  4:21

Body: Adam Kolář 23, Ondra Cogan 14, Adam Adamec 14, Jakub Černý 12, Sebastian Křemen 10, Honza Jakubal 10, Ondra Snop 8, Ríša Dittrich 7, David Hájek 6, Tomáš Dohnal 4.