HRAJEME TVRDĚ, HRAJEME CHYTŘE,
HRAJEME JAKO TÝM, CHCEME SI UŽÍT BASKETBAL.

Základní část | středočeský minibasketbalový přebor | 28.10.2017 0:00

Basket Poděbrady
DOMÁCÍ19
St. minižáci U13
HOSTÉ61
Hala:

V sobotu 28.10. byl Státní svátek přesto náš tým U13 se vydal okolo poledního do sousedních Poděbrad ke dvěma utkáním KP starších minižáků. Očekávali jsme vyšší herní úroveň než v předchozích utkáních  se Spartou nebo s Kondory.

V pravé poledne nastupoval tým domácích, Basket Poděbrady s vizitkou dvou vítězných utkání nad BŠ Praha ( tým BŠ je považován za jednoho z favoritů naší soutěže ), proto jsme kluky upozorňovali, aby do utkání šli od začátku naplno, a plnili naše pokyny. A to se podařilo. Od začátku utkání byla znát naše herní převaha, kdy se nám dařilo především v obraně. Při pohledu na výsledky jednotlivých čtvrtin je zřejmé, že o konečném výsledku rozhodly 1. a 4. čtvrtina. Domácímu týmu se nepodařilo vymanit se z naší důrazné osobní obrany a tak velice často chyboval. Z chyb soupeře jsme dosahovali snadné koše. Škoda, že jsme se více střelecky neprosadili ve druhé a třetí čtvrtině. Tam nám chybělo trochu střelecké štěstí ( naše střelba z pod koše v těchto čtvrtinách byla velice špatná), mnoho pokusů a z toho velice málo využitých. Z technického zápisu Anety Pekárkové mimo jiných informacích o tom jak si hráči počínají v utkání, je nutné upozornit na již zmíněnou „slabou chvilku“ (úspěšnost střelby z pod koše). Na střeleckých trénincích ne všichni provádíte cvičení  naplno a to se zajisté promítne v utkáních. Druhý velký problém je nízké procento proměňování TH, které se také vztahuje k tréninkům střelby. Naštěstí poděbradský tým výrazně nevyužil „naší nabídku“  Vysoká výhra o 42 bodů přeci jenom vypovídá o naší převaze. V utkání jsme prostřídali všechny kluky.

čtvrtiny:  2:15  5:10  10:17  2:19

Body : Adam Kolář 14, Adam Adamec 10, Ondra Snop 7, Ondra Cogan 6, Sebastian Křemen 5, Jakub Černý 5, Jan Jakubal 5, Jan Střítežský 4, David Hájek 4, Ríša Dittrich 1