Základní část | středočeský minibasketbalový přebor | 20.01.2018 11:30

St. minižáci U13
HOSTÉ119
Hala:

V Roudnici opožděná nadílka.. , tak by se dalo nazvat vystoupení našich U13 v tělocvičně "roudnického gymplu".

V sobotu 20.1. jsme odcestovali v počtu třinácti hráčů do Roudnice k sehrání dalšího kola KP starších minižáků. Naše prozatímní postavení v tabulce soutěže po odehraných 16ti utkání je více než dominantní,16 výher. Proto tým BA Roudnice ani v sobotních utkáních nemohl pomýšlet na vítězství. A tak se vše odehrávalo pod taktovkou našich Lvíčat, kteří naplnili naše očekávání okamžitě. V prvním i v druhém utkání jsme zahráli velmi dobře a nejen to, hráli jsme především kolektivně. Skvělá obrana a rychlý útok po přesných přihrávkách naší rozehrávky, ve kterých vynikal Adam Adamec. Díky naší výškové převaze pod oběma koši s přehledem kralovali Adam Kolář spolu s Jakubem Černým. Nebyli osamoceni, k naší radosti pod oběma koši v obou roudnických utkáních také výborně zahráli Adam Ryl i Tomáš Dohnal. Jejich velké zlepšení je důkazem dobré práce na trénincích. Hodně nás potěšily výkony dalších hráčů...Ríši Dittricha,Sebastiana Křemena(konečně střílí trojky) dále pak obou Janů (Střítežského a Jakubala), zlepšili se také Tomáš Rufer a David Hájek. K Ondrovi Snopovi, zahrál dobře svoje minuty  v utkáních,ale moc mu chybí naše tréninky.

Je dobré, že se prosazuje stále více hráčů herně i střelecky, výkonnost se vyrovnává a to je skvělá zpráva!!

Body : Adam Ryl 22, Adam Kolář 20, Tom Dohnal 18, Jakub Černý 16, Jan Střítežský 12, Ríša Dittrich 12, Adam Adamec 10 (2 x za 3 body),Ondra Snop 4, Jan Jakubal 4,Sebastian Křemen 1, čtvrtiny: 9:32,  5:30 , 2:37,  4:20