HRAJEME TVRDĚ, HRAJEME CHYTŘE,
HRAJEME JAKO TÝM, CHCEME SI UŽÍT BASKETBAL.

Základní část | středočeský minibasketbalový přebor | 24.02.2018 13:00

St. minižáci U13
DOMÁCÍ80
BA Sparta Praha
HOSTÉ10
Hala: ZŠ, Nymburk

 

Do Komendy přijela Sparta Praha, k sehrání dalších dvou utkání v KP starších minižáků. Podle postavení v tabulce ani Sparta neměla být a nebyla, vážným soupeřem. Obě utkání jsme hráli bez čtyř vysokých hráčů Adama Koláře, Ondry Cogana, kteří hráli za U14, ale týmu také chyběli zraněný Tomáš Dohnal a Vítek Valenta.

V obou utkáních jsme měli velkou herní převahu a Pražanům jsme nedali ani trochu vyniknout. Přesto, že jsme vyhráli obě utkání vysokým rozdílem, k úplné  spokojenosti nám chybělo rychlejší zakládání protiútoků, v koncovce přesnější střelba a důrazný doskok pod oběma koši. Na druhou stranu pochvala patří všem 13 hráčům, které jsme pravidelně střídali v obou utkáních. Jakub Černý se zhostil role kapitána svojí přirozenou hráčskou autoritou.Sebastian Křemen s Adamem Adamcem a Ríšou Dittrichem zásobovali přihrávkami své spoluhráče a zapsali se také do střeleckého zápisu. K naší radosti pod košem získává stále větší  převahu a jistotu Adam Ryl. Nejen jmenovaní, ale i ostatní hráči odevzdali dobré výkony.

 

Čtvrtiny: 16:2  26:2  24:4  16:2

Body: Adam Adamec 12, Sebastian Křemen 12,Ríša Dittrich 10, Jakubal Jan 10, Adam Ryl 10, Střítežský Jan 8,Snop Ondřej 6,Černý Jakub 5,Hájek David 4, Rufer Tomáš 3