HRAJEME TVRDĚ, HRAJEME CHYTŘE,
HRAJEME JAKO TÝM, CHCEME SI UŽÍT BASKETBAL.

Základní část | středočeský minibasketbalový přebor | 24.02.2018 14:30

St. minižáci U13
DOMÁCÍ113
BA Sparta Praha
HOSTÉ23
Hala: ZŠ, Nymburk

 

Do Komendy přijela Sparta Praha, k sehrání dalších dvou utkání v KP starších minižáků. Podle postavení v tabulce ani Sparta neměla být a nebyla, vážným soupeřem. Obě utkání jsme hráli bez čtyř vysokých hráčů Adama Koláře, Ondry Cogana, kteří hráli za U14, ale týmu také chyběli zraněný Tomáš Dohnal a Vítek Valenta.

V obou utkáních jsme měli velkou herní převahu a Pražanům jsme nedali ani trochu vyniknout. Přesto, že jsme vyhráli obě utkání vysokým rozdílem, k úplné  spokojenosti nám chybělo rychlejší zakládání protiútoků, v koncovce přesnější střelba a důrazný doskok pod oběma koši. Na druhou stranu pochvala patří všem 13 hráčům, které jsme pravidelně střídali v obou utkáních. Jakub Černý se zhostil role kapitána svojí přirozenou hráčskou autoritou.Sebastian Křemen s Adamem Adamcem a Ríšou Dittrichem zásobovali přihrávkami své spoluhráče a zapsali se také do střeleckého zápisu. K naší radosti pod košem získává stále větší  převahu a jistotu Adam Ryl. Nejen jmenovaní, ale i ostatní hráči odevzdali dobré výkony.

čtvrtiny: 31:5  31:6  31:9  20:3

Body : Černý Jakub 18, Ryl Adam 18,  Adamec Adam 17, Křemen Seabastian 13, Střítežský Jan 12, Dittrich Ríša 10, Jakubal Jan 8, Rufer Tomáš 6, Snop Ondřej 6, Najman Lukáš 4,Procházka Matyáš 1.