a
b
s
o
l
v
e
n
t
i

BC Geosan Kolín

DEKSTONE Tuři Svitavy

Egoé Basket Brno

Cal State Fullerton Titans

ČEZ Basketball Nymburk

Egoé Basket Brno

Královští Sokoli

DEKSTONE Tuři Svitavy

BK ISKRA Svit

Královští Sokoli

DEKSTONE Tuři Svitavy

BKM Lučenec

Královští Sokoli

Základní část | středočeský minibasketbalový přebor | 17.03.2018 0:00

BŠ Praha (mix)
DOMÁCÍ64
St. minižáci U13
HOSTÉ79
Hala:

 

Špatné počasí si vybralo na pražských komunikacích svou daň...spousta nehod. A protože se hrálo v hale BŠ v Jenči, obávali jsme se, že silnice budou neprůjezdné,ale nakonec jsme to stihli.

Pražský tým BŠ Praha je jediný, který má na to naše U13 v KP starších minižáků prověřit. Obě utkání mělo velký náboj prestiže. Pražané si totiž  z Nymburka odvezli dvě porážky a chystali se nám oplatit stejnou mincí.... Náš tým herně i střelecky podržel Adam Kolář. Velkou posilou pro tým se ukázal i Ondra Cogan.

Paráda...proměnili jsme také šest trojkových pokusů. Ostatní kluci hráli s velkým nasazením, občas nám to skřípalo v obraně, přesto jsme obstáli i proti  dravému pojetí hry pražanů, které jsme eliminovali dobrým doskokem a rychlým protiútokem. Obě výhry jsou dílem celého týmu a určitě jsou zasloužené.

V tabulce  KP starších minižáků jsme na prvním místě....26 utkání bez porážky impozantní skóre 2448:683 ! !

 

Body: Adam Kolář 16(jedna trojka), Jan Střítežský 11, Ondra Cogan 10, Sebastian Křemen 10(dvě trojky), Tomáš Dohnal 10, Adam Ryl 9, Adam Adamec 5(jedna trojka),Ríša Dittrich 3, Jakub Černý 3, Ondra Snop 2

čtvrtiny: 9:21 23:13 9:25 13:20