Základní část | přípravná soutěž KP | 30.09.2017 0:00

Basket Poděbrady
HOSTÉ36
Hala:
Zápas podrobněji: Statistika

Do druhého zápasu jsme vstoupily velice dobře a díky naší rychlé hře a dobré obraně, která se oproti prvnímu zápasu výrazně zlepšila jsme první čtvrtinu vyhráli zaslouženě 10:3. Ve druhé čtvrtině se soupeř rozkoukal a rychle svou ztrátu dohnal a tak poločasový stav byl 16:15. Po zbytek zápasu byl už stav velmi vyrovnaný a dramatický. Naši hráči hráli velmi dobře v obraně, i když nějaké chyby se tam samozřejmě našli. Přestali jsme střílet z dálky, což nám celý zápas vůbec nešlo a našim hráčům došlo, že bude lepší, když budou chodit do koše, bohužel naše trápeni při střelách z pod koše bylo stále větší a to nás stálo vítězství v tomto zápase.

Body: Nezdařil 11, Nosál, Davídek 4, Ehl 3, Kubálek, Nováček, Kovač, Hazdra, Amiel, Hendrych 2