extraliga U14 | extraliga | 06.02.2018 0:00

DOMÁCÍ75
Mladší žáci U14
HOSTÉ84
Hala:

V úterním předehrávaném utkání  na  venkovní palubovce  v Kroměříži podali naši žáci velmi pěkný výkon a po zásluze si odvezli  cenné vítězství. Tři čtvrtiny  byly   vyrovnané, soupeř těžil  z dobrého procenta střelby ze střední a dlouhé vzdálenosti , nám se dařilo především z pod koše. Ve čtvrté čtvrtině jsme výrazně zlepšili osobní obranu a obranný doskok, ze kterého jsme zakládali úspěšné rychlé protiútoky a tím utkání zaslouženě dovedli do vítězného konce. Pochvalu zaslouží celý tým, který se podporoval nejen na hřišti,  ale i na lavičce.

Skóre po čtvrtinách: 23:15, 34:32, 50:54, Skóre jednotlivých čtvrtin: 23:15, 11:17, 20:18, 21:34, Fauly: 18/8

Body: Přikryl Josef, Turek Vojta a  Žiško Adam po 2, Dvorský Dušan 5, Kejmar Lukáš, Loman Roman  po  8, Borl Václav 14, Kosík Tomáš 18, Kolář Adam 25.