extraliga U14 | extraliga | 11.03.2018 0:00

DOMÁCÍ63
Mladší žáci U14
HOSTÉ57
Hala:

Na palubovce BK Příbor se klukům vůbec nevydařila první čtvrtina, kterou jsem prohráli 32:4  !! Během dalšího průběhu utkání hráči BA ukázali velké bojovné srdce a téměř smazali hrozivě vypadající skóre z první čtvrtiny. Do posledního dějství jsme šli s bodovým mankem pouhých pěti bodů. V posledním dějství se více faulovalo než hrálo.. Rozhodčí během utkání odpískali 57 faulů.. Měli jsme velkou šanci, utkání otočit na naší stranu, ale žalostné procento trestných hodů nás o tuto příležitost připravilo..( TH 32:18). Pochvalu za bojovnost ve třech čtvrtinách zaslouží všichni hráči.

Skóre po čtvrtinách : 32:4, 40:28, 49:44, 63:57

Skóre jednotlivých čtvrtin: 32:4, 8:24, 9:16, 14:13

Fauly: 33/24

Body: Česal František 2, Cogan Ondřej 2, Kejmar Lukáš, Kosík Tomáš, Borl Václav po 4, Studnický Martin 19, Kolář Adam 22.