extraliga U15 | extraliga | 20.01.2018 12:00

DOMÁCÍ82
Žáci U15
HOSTÉ50
Hala: Petrovice

V sobotním utkání jsme chtěli zastavit rychlý přechod soupeře na útočnou polovinu a hráli klidně a delší čas v našem útoku, což se nám dařilo pouze prvních 6 minut první čtvrtiny. Domácí hráči si po našem nedůrazném odstavení pod košem doskakovali své i naše střely, což jim umožnilo jak využívat druhé či třetí střelecké pokusy, ale také zakládat rychlé protiútoky, které jsme chtěli eliminovat. Ke špatnému návratu do obrany se ještě přidala nemohoucnost v zakončení z pod koše, čehož domácí náramně využili zejména ve druhé a třetí čtvrtině kde nám nastříleli celkem 47 bodů oproti našim 19 a o zápase bylo rozhodnuto již před posledním hracím období. Všichni hráči z lavičky dostali velký časový prostor a věříme, že to zúročí v dalších zápasech ve kterých budeme muset hrát na 200%.

Body: Fišera 14, Janovský 10, Benák 8, Košnar 5, Brož 4, Zdobinský a Vomáčka 3, Kosík 2, Sapaly Nikola 1, stav po čtvrtinách: 18:14, 47:26, 65:35, čtvrtiny: 18:14, 29:12, 18:9, 17:15