extraliga U15 | extraliga | 17.02.2018 16:00

DOMÁCÍ67
Žáci U15
HOSTÉ55
Hala:

Naši hráči se před odjezdem na víkendová utkání potýkali s velkými zdravotními problémy a tak do Ostravy a Prostějova odcestovalo pouze 8 hráčů včetně čerstvě zraněného Jaroslava Janovského a tak jsme neměli přílišná očekávání. Proti favoritovi z Ostravy jsme dokázali hrát 36 minut velice vyrovnanou partii, škoda však nástupu do třetí čtvrtiny kdy nám domácí odskočili na 20ti bodový rozdíl, nicméně našich 8 statečných nesložilo zbraně a 2 minuty do konce snížili na rozdíl 10 bodů. To však bylo bohužel vše co nám naše síly a soupeř dovolil. Hráči ukázali velký charakter a příslib, že v plné sestavě můžeme hrát téměř se všemi celky v extralize žáků U15.

Body v utkání: Fišera 15, Sapaly Nikola 12, Kosík a Brož 7, Sapaly Nathan 5, Zdobinský 3, Janovský a Lorenz 2, Stavy po čtvrtinách 10:13, 21:23, 42:36 67:55,Čtvrtiny: 10:13, 11:10, 21:13, 25:19, TH: 21/18