extraliga U15 | extraliga | 03.03.2018 17:00

DOMÁCÍ70
Žáci U15
HOSTÉ65
Hala:

Hráči U15 v sobotu odpoledne odcestovali na zápasový trip v Brně. V sobotu jsme odehráli skvělé utkání, proti papírově mnohem lepšímu soupeři. Od začátku zápasu jsme hráli velice hezký, rychlý kolektivní basketbal, bohužel jsme se v zápase nevyvarovali hloupých ztrát, díky kterým jsme si nevytvořili větší bodový odskok od soupeře. Ještě na začátku 4 čtvrtiny jsme byli ve vedení, ale začali nám docházet síly, čehož soupeř využil ve svůj prospěch. Ještě 3 minuty před koncem jsme prohrávali pouze o 1 bod a schylovalo se k dramatické koncovce, kterou však domácí nedopustili a nám se v posledních vteřinách podařilo jen korigovat rozdíl ve skóre na -5 bodů. Veliká škoda, že od Nového roku jsme nebyli téměř kompletní a stále se potýkáme s nemocemi, zraněními a jinými problému, nebýt jichž jsme mohli pomýšlet na zcela jiné výsledky.

Body: Fišera 17, Studnický 14, Zdobinský 8, Kosík 6, Sapaly Nathan, Sapaly Nikola, Vomáčka David a Lorenz David 5,

Čtvrtiny: 19:15, 10:17, 19:18, 22:15, stavy po čtvrtinách: 19:15, 29:32, 50:48, TH: 22/12