extraliga U15 | extraliga | 07.04.2018 10:00

DOMÁCÍ87
Žáci U15
HOSTÉ60
Hala:

Sobotní utkání proti týmu z Prahy se nám vůbec nepovedlo, pro nás to byl zápas "blbec" naopak pro domácí byl hvězdný, kdy na co sáhli se jim podařilo. Pražané se opírají o hráče Žejdla, který pokud sám nezakončoval, dobře vyhazoval na hráče, kteří stáli za trojkovou čarou a v tomto zápase se bohužel pro nás dokázali s dobrým procentem prosazovat a v utkání jsme obdrželi 7 trojek. I procento trestných hodů bylo jednoznačně pro domácí, kteří stříleli 31 trestných hodů a 20 jich bylo úspěšných oproti tomu naši hráči měli k dispozici 22 trestných hodů a úspěšní byli jen v 9 případech. I nasazení a celková vůle za vítězstvím byla na straně Sparty, která díky dobré úspěšnosti střelby mohla hrát po celé utkání více uvolněně.

Body: Benák 17, Sapaly Nathan 16, Fišera 11, Zdobinský a Studnický 5, Brož 3, Lorenz 2, Janovský 1.

TH: 22/9, stavy po čtvrtinách 19:10,33:22, 53:38, čtvrtiny: 19:10, 14:12, 20:16, 24:22