Závěrečný turnaj NF | Národní finále | 05.05.2018 9:00

DOMÁCÍ70
St. minižáci U13
HOSTÉ63
Hala: Šantrochova Pha

Naše první utkání v 9:00 v hale na Šantrochové bylo pro nás se známým soupeřem z loňského NF. Tým Sokola Kbely vítěz Pražského přeboru nás  vloni porazil v koncovce o dva body. Po první čtvrtině jsme byli ve vedení 21:17 , naše hra nebyla vůbec špatná a utkání vypadalo že náš tým má nad ním kontrolu. Čtyři trojky Sebastiana Křemena a jedna Ríši Dittricha  byly dobrým počinem. Ale druhá čtvrtina a nápor Kbel znamenala ztrátu náskoku a spousta chyb dokonala obrat. Kbely vyhrály čtvrtinu 20:13 a měly sedm bodů náskok. S tím se dá stále něco dělat. Ve třetí čtvrtce první pětka dokázala umazat pět bodů. Rozhodovalo se tedy v poslední části. Bohužel nám nepomohly ani další dvě trojky, (tentokrát od Adama Adamce). Kbely si vybojovaly svých sedm bodů náskoku zpět a utkání dotáhly do vítězství.

Body: Sebastian Křemen 15 (čtyři trojky), Adam Kolář 14, Adam Adamec 7(dvě trojky), Jan Střítežský 6, Ondra Cogan 5, Ondra Snop 4, Jan Jakubal 4, Ríša Dittrich 3(jedna trojka), David Hájek 2, Adam Ryl 2, Tomáš Rufer 1; čtvrtiny: 17:21, 20:13, 16:17, 17:12