Závěrečný turnaj NF | Národní finále | 06.05.2018 12:30

DOMÁCÍ50
St. minižáci U13
HOSTÉ75
Hala: Jeneč

Třetí utkání, bohužel pro nás už jen ve skupině o 9.-12.místo jsme sehráli se silným týmem Žďáru, který také prohrál o jeden koš ve skupině a to s Ústím n/L . Tentokrát jsme sehráli velice dobré utkání a přestože jsme po první čtvrtině prohrávali o devět bodů, od druhé čtvrtky byli jsme lepším týmem na hřišti. Vycházely nám protiútoky, střelba z pod koše,  obrana dobře spolupracovala. Bylo to určitě naše nejlepší utkání na NF. Po druhé čtvrtině, jsme vymazali rychle devět bodů náskoku a přidali jsme další body. Do závěru utkání jsme získali slibný náskok (44:30), který pětka vedená Adamem Adamcem ještě navýšila na rozdíl 25 bodů a zasloužené vítězství, které pro nás znamenalo důležité vítězství a boj o konečné 9.místo

Body: Adam Kolář 16, Adam Ryl 14, Adam Adamec 10 (jedna trojka), Jakub Černý 10, Ondra Cogan 7, Ríša Dittrich 6 (dvě trojky), Sebastian Křemen 6, Tomáš Dohnal 6, čtvrtiny: 12:21, 22:9, 22:10, 19:10