Závěrečný turnaj NF | Národní finále | 07.05.2018 10:45

DOMÁCÍ44
St. minižáci U13
HOSTÉ65
Hala: Jeneč

Poslední den nás čekala Slavia Kroměříž, která ve své skupině dostala příděly od Opavy (o 20 bodů) a od Sparty (o 34 bodů) Kroměříž měla být lehčím soupeřem, ale hned po zahájení bylo vidět, že naši kluci to nebudou mít snadné…( v páté minutě byl stav 9:3  pro našeho soupeře), naštěstí my jsme proměnili pět TH ze šesti a Kroměříž jen dva ze sedmi pokusů. To rozhodlo, že jsme nakonec první čtvrtku vyhráli 14:11. Ve druhé části utkání jsme Kroměříž přehráli velmi dobrou presovanou obranou a poměrně snadno jsme tak získali převahu s výsledkem 36:19 do poločasové přestávky. Bohužel druhá polovina utkání nebyla již tak zdařilá…třetí čtvrtku jsme ještě vyhráli, ale čtvrtá byla z našeho pohledu tou nejslabší..kdy jsme „prohospodařili“ spoustu finálních přihrávek na jasný koš a spoustu akcí jsme sami pokazili bez přispění kroměřížských, ať to bylo nezpracování míče a nebo příliš ukvapená střela nebo zásadní chyby v obraně. Je pravdou, že jsme prostřídali všechny hráče

Utkání jsme přeci jenom dovedli do vítězného konce a získali jsme deváté místo v České republice, za které našim klukům děkujeme.

Děkujeme vám všem za reprezentaci našeho týmu a také našeho klubu. Věříme, že své zkušenosti budete dále rozvíjet a že se brzy prosadíte i v další postupové kategorii v příštím roce….v U14. Do poloviny června budou probíhat pravidelné tréninky a pak společně zakončíme sezónu 2017/2018

Body: Adam Kolář 13, Sebastian Křemen 12, Adam Adamec 10, Adam Ryl 9, Ríša Dittrich 8, Ondra Cogan 7, Jakub Černý 2, David Hájek 2, Matyáš Bouma 2, čtvrtiny: 11:14, 8:22, 12:19, 13:10