Junioři U19A
HOSTÉ79
Hala: Folimanka
Zápas podrobněji: Statistika

V semifinálovém utkání vyzvalo naše družstvo GBA. Tedy soupeře, se kterým jsme měli po základní části stejně bodů, poměr utkání 1:1. Jen horší skóre z těchto utkání nás řadilo na třetí příčku, soupeř byl druhý. Do utkání nastoupili naši hráči naprosto koncentrovaní a hned v úvodu si vytvořili mírný náskok (4:11). „Domácí“ GBA začala zlobit až příchodem hráčů z lavičky a z druhých střel. Dokonce se na začátku druhé půle dostala na minutu do vedení (36:35). Pak ovšem Novotný s Kovářem šňůrou několika bodů dostali opět náš tým do vedení (44:52). Poslední čtvrtina již byla střeleckým koncertem BA Nymburk. Sedmnáct bodů v řadě nepřipustilo dramatický závěr a postup do finále byl na světě. Konečný výsledek 64:79.

Body: Novotný 22, Kovář 18, Mráz 12, Štafl 9, Jirák 7, Kulich a Mikula 4, Vejvar 3, Mareš, Plešingr a Holoubek

Fauly:  22:26, Trojky:  6:7, TH:  31/16 : 19/8, průběh: 13:22, 27:33, 44:52