Základní část | Liga, sk.B | 30.09.2017 0:00

DOMÁCÍ72
Žáci U15
HOSTÉ56
Hala: hala BIOS

V prvním venkovním utkání jsme se představili na horké půdě Poděbrad a zápas nám v ničem ani trošku nevyšel, naopak domácím naše hra napomáhala ke stálému navyšování rozdílu ve skóre. V první čtvrtině se nám zranil jeden z hráčů základní rotace a další 2 klíčový hráči měli brzo problém s fauly a to v první a druhé čtvrtině odehráli jen malou porci minut. Toho soupeř okamžitě využil a nátlakovou hrou nás přinutil ke ztrátám, kterých jsme měli v utkání cca 30 a s takovým číslem se hraje opravdu špatně a ještě bez 2 vyfaulovaných lídrů týmu a jednoho zraněného jsme ztratili nadvládu pod oběma koši, neměli jsme doskok, hra do vymezeného území vzhledem k naší malé sestavě nebyla možná a k tomu hráči z lavičky, kteří se mohli ukázat v zápase na větší porci minut se báli cokoliv udělat a vzít na sebe větší zodpovědnost, proto jsme domácím, kteří hráli s velkou chutí a energií výhru téměř darovali naší neschopností a bojácností.

Body: Studnický 10, Sapaly Nathan a Benák 9, Janovský 8, Fišera a Sapaly Nikola 6, Vomáčka a Lorenz 4, čtvrtiny 13:13, 24:17, 22:14, 13:12, TH: 31/15