Základní část | Liga, sk.B | 14.10.2017 13:00

DOMÁCÍ68
Slavoj Litoměřice
HOSTÉ69
Hala: ZŠ Nymburk

Do utkání jsme vstoupili velice dobře a první čtvrtinu díky dobrému pohybu jsme ovládli jasně 22:12. Druhá čtvrtina nám také vycházela podle představ trenérů, hráli jsme nebojácně, koncentrovaně a zodpovědně, díky čemuž jsme po zásluze vedli v poločase o 15 bodů. Nástup do druhé poloviny utkání jsme nezvládli zejména v hlavách, kdy hráči jako by byli uspokojeni z náskoku, který si poctivou hrou vypracovali, ve třetí čtvrtině jsme ještě drželi náskok na 8 bodech 60:52, v poslední části se však naše hra rozpadla úplně.

Zbytečné ztráty, zbrklost v zakončení, verbální reakce na změnu metru rozhodčích to vše vyústilo na skóre 68:67 a to do konce zápasu zbývala pouze minuta a naši hráči měli k dispozici 4 trestné hody, které však nevyužili k navýšení skóre, naopak 2 vteřiny před koncem nám byl písknut velice sporný faul, kterého domácí dokázali využít a otočit na 68:69. Bohužel, tento zápas nás může velice mrzet, v utkání jsme byli ve vedení celkově 39 minut a 58 vteřin, ani to však na vítězství nestačilo.

Body: Benák 25, Fišera 21, Lorenz 9, Studnický a Košnar 4, Sapaly Nathan a Janovský 2, Sapaly Nikola 1, TH: 17/7, čtvrtiny 22:12, 21:16, 17:24, 8:17, stav po čtvrtinách: 22:12, 43:28, 60:52