Základní část | Liga, sk.B | 29.10.2017 0:00

DOMÁCÍ56
BŠ Tygři Praha
HOSTÉ53
Hala: ZŠ Nymburk

Stejně tak jako v sobotním utkání, tak  v nedělním na naší domácí palubovce v hale ZŠ Komenského se ani jednomu týmu nedařilo střelecky a tak se spíše bránilo než útočilo. Nám se povedl nástup do první čtvrtiny, kterou jsme jasně vyhráli 21:14 a díky tomuto náskoku jsme i v závěru vytěžili vítězství. Tygři po první čtvrtině vyrovnali hru a dokonce zvítězili po změně stran v obou čtvrtinách, ale ani to jim nestačilo na vítězství. Naši hráči měli opět špatnou střelbu trestných hodů 16/6 a i kvůli nim se hosté dostali do koncovky ve které mohli znovu poslat utkání do prodloužení, když v posledních 10 vteřinách utkání měli dokonce 2 střely tříbodové vzdálenosti, ani jedna však nepropadla naší obroučkou a tak jsme se znovu radovali z vítězství a připsali jsme si důležité body do naší tabulky. Věříme, že zvládneme venkovní utkání v Liberci a Děčíne a tím se již hmatatelně přiblížíme postupu do extraligy.

Body: Košnar 13, Benák a Studnický 9, Fišera 8, Janovský a Sapaly Nikola 5, Brož 4, Vomáčka 3, TH: 16/6, stav po čtvrtinách: 21:14, 34:27, 46:42, 56:53, čtvrtiny: 21:14, 13:13, 12:15, 10:11