Základní část | Liga, sk.B | 26.11.2017 0:00

DOMÁCÍ59
Basket Poběbrady
HOSTÉ54
Hala: ZŠ Nymburk

Utkání proti Poděbradům bylo v prvních minutách značně nervózní a ani jednomu týmu se nedařilo v zakončení, proto bylo po 10ti minutách skóre nízké 14:11. Pak se naši hráči rozjeli v obraně a začali se prosazovat zejména po rychlých protiútocích, které nám přinesly poločasové vedení o 9 bodů 28:19.

Do druhého poločasu jsme doslova vlétly a prvních 6 minut jsme nedovolili soupeři vůbec skórovat a zaslouženě vedli 38:19, pak jsme však až příliš polevily v obraně, všude jsme byli o krok později a nechtěli jsme příliš bojovat a odražené míče, naopak poděbradští hráči nesložili zbraně a pokusili se zápas alespoň výsledkově zdramatizovat, což se nakonec podařilo a i když jsme měli koncovku utkání ve svých rukách, zbytečně jsme si nechali soupeře přiblížit.

Všichni hráči se zapojili do utkání, zahráli si a užili si další vítězství.

Body: Fišera 15, Benák a Brož 10, Studnický 7, Janovský 6, Lorenz 4, Sapaly Nat. 3, Vomáčka 2, Košnar a Giovanni 1, čtvrtiny: 14:11, 14:8, 16:8, 15:27, stav po čtvrtinách: 14:11, 28:19, 44:27, 59:54, TH: 20/7