Základní část | Liga, sk.B | 10.12.2017 0:00

DOMÁCÍ85
Žáci U15
HOSTÉ60
Hala:

V neděli nás čekal mnohem těžší soupeř a to domácí celek Litoměřic, který podlehl v základní části pouze neporaženým Pardubicím. I když jsme věděli, že hrajeme o body do extraligové tabulky, naše nasazení tomu vůbec neodpovídalo, naopak domácí vlétli do zápasu jako uragán a po 3 minutách vedli 12:2, po oddechovém čase jsme zlepšili hru a korigovali jsme skóre po první čtvrtině na 21:17. Ve druhé čtvrtině jsme však naprosto přestali bránit a v útoku i sami pod košem jsme neproměňovali jednoduché pozice a tak jsme druhou čtvrtinu prohráli 24:12 a do druhého poločasu jsme šli se skórem 45:29 v náš neprospěch. I po důrazné domluvě naše obrana nebyla vůbec taková, jakou si trenéři představují a domácí po rychlých protiútocích 1 na 0 dokázali našemu družstvu uštědřit 27 bodů za čtvrtinu a tak byl výsledek po 3 odehraných čtvrtinách 72:44 a zápas se spíše dohrával. Nejen prohra, která nám bude chybět v extralize nás mrzí, ale zejména zranění Fišery nám udělalo větší vrásky na čele. Věříme, že brzy bude vše v pořádku.

Body: Benák 16, Sapaly Nikola 11, Sapaly Nathan a Fišera 8, Lorenz 6, Janovský 5, Studnický 4, Brož 2.

TH: 20/9, čtvrtiny: 21:17, 24:12, 27:15, 13:16