Základní část | extraliga | 07.10.2017 0:00

DOMÁCÍ74
Kadeti U17A
HOSTÉ67
Hala:

První utkání nového ročníku extraligy kadetů jsme odehráli v Litoměřicích u tradičního účastníka této soutěže. Bohužel se nám utkání nevyvedlo, zejména v 1. poločase a v období mezi 25. minutou a 30. minutou. V 1. poločase se nám nepodařilo vyrovnat s rychlostí a agresivní obranou domácích po celém hřišti a rychle jsme se dostali do více jak 10-ti bodové ztráty. Naopak se nám vydařil vstup do druhého poločasu, kdy jsme rozdíl snížili na pouhé 3 body. Pak ale přišel zmíněný úsek, ve kterém jsme udělali několik nepochopitelných chyb a náskok soupeře narostl na 19 bodů. Poslední čtvrtina byl náš nejlepší úsek utkání, kdy jsme dokázali snížit rozdíl na pouhých 5 bodů 30 sekund před koncem. Utkání ukázalo našim hráčům s jakou agresivitou a nasazením se hraje extraliga kategorie U17.

Body: Musil 15, Valentíny 14, Zavadil 11, Holoubek 10, Rylich 9, Snop 6, Mráz 2 Fauly:  15:14, Trojky:  6:3, TH:  13/8 : 10/8, čtvrtiny: 18:16, 24:13, 16:14, 16:24