Základní část | extraliga | 04.11.2017 0:00

DOMÁCÍ79
Kadeti U17A
HOSTÉ77
Hala:

Utkání v Brně nám uteklo v 1. poločase. Nedůsledně a s malou agresivitou jsme bránili domácí a nechali jim hodně prostoru ke skórování. Když už domácí nedali, často si míč doskočili, a měli další šanci na to dát koš. V útoku sklouzneme občas k příliš individualistickým činům, místo kolektivní hry. Ve druhém poločase se obrana zlepšila a obdržených 9 bodů ve třetí čtvrtině nás přiblížilo na dostřel. 30 vteřin před koncem jsme poprvé vyrovnali a z následného útoku bohužel dostali koš. Zůstávalo nám 17 sekund na vyrovnání, ale ani dvě střely nám nestačily. Je třeba, aby se hráči podívali na rozdíl obran v prvním a ve druhém poločase a hned uvidí příčinu porážky.

Body: Valentíny 16, Holoubek 14, Mráz 12, Rylich 10, Zavadil 10, Srník 9, Musil 6 Fauly:  21:18, Trojky:  4:3, TH:  22/13 : 21/14, čtvrtiny: 26:18, 24:23, 9:15, 20:21