Základní část | extraliga | 05.11.2017 0:00

DOMÁCÍ70
Kadeti U17A
HOSTÉ79
Hala:

Nedělní dopolední utkání jsme zahájili velmi dobře a brzy jsme se dostali do dvojciferného vedení. Slabší chvilka si nás našla během 2. čtvrtiny, kdy jsme nebyli zdaleka tak agresivní v obraně jako na začátku utkání a dovolili jsme soupeři několikrát lehce skórovat. Po velké přestávce, jsme opět dali do výkonu hodně energie a dostali se do vedení až o 15b. V závěru utkání se soupeř zvedl k velmi dobrému výkonu a stáhl rozdíl ve skóre až na 3 body, ale zlepšený závěr nám opět dal klid. Výkon družstva jde pomalu nahoru, ale pořád je hodně co zlepšovat.

Body: Valentíny 21, Zavadil 17, Rylich 14, Holoubek 13, Mráz 8, Snop 6 Fauly:  19:19, Trojky:  4:5 TH:  24/10 : 13/10, čtvrtiny: 12:25, 26:12, 8:23, 24:19