Základní část | extraliga | 18.11.2017 0:00

DOMÁCÍ54
Sokol Písek
HOSTÉ82
Hala: ZŠ, Nymburk

V prvním víkendovém utkání jsme na palubovce přivítali favorita celé letošní soutěže Sokol Písek Sršni, kteří do této chvíle odehráli všechna utkání na palubovce soupeřů a prohráli pouze na USK. 1. čtvrtinu až na některé nedodržené taktické pokyny lze hodnotit jako slušnou i přes prohru o 6 bodů. V další čtvrtině jsme bohužel udělali několik chyb a náskok se zvýšil na 15 bodů a jako bychom přestali hrát. Druhý poločas mělo družstvo z Písku pod kontrolou a nepřipustilo žádné změny v obraze utkání. Konečný výsledek odpovídal dění na palubovce.

Body: Valentíny 18, Zavadil 9, Srník 7, Wágner 5, Rylich 4, Musil 3, Snop 3, Holoubek 3 a Mráz 2. Fauly:  16:19, Trojky: 5:10, TH:  20/13 : 16/10 čtvrtiny: 20:26, 9:21, 11:19, 14:16