Základní část | extraliga | 03.12.2017 0:00

DOMÁCÍ75
Kadeti U17A
HOSTÉ63
Hala: Folimanka

Předehrávané utkání extraligy U17 nás zavedlo na Folimanku, kde jsme se utkali s nejlepším dosavadním družstvem, které ještě neprohrálo. Úvod zápasu, vlastně celý 1. poločas se nám nepodařilo vyrovnat s útočným doskokem USK a tím získal o 15 střel za poločas více než my, což je velice špatná vizitka. Ve hře na útočné polovině bylo někdy moc individuálních akcí na úkor kolektivní hry. Obě tyto mínusové věci se po poločase podařilo napravit a zlepšeným doskokem pod našim košem a kolektivní hrou jsme i přes prohru odešli se vztyčenou hlavou. Pokud se nám podaří v dalších utkáních  zopakovat podobný výkon jako v druhém poločase, tak se můžeme posouvat tabulkou vzhůru.

Body: Valentíny 17, Holoubek 13, Zavadil 10, Snop 8, Srník a Rylich 7, Musil 1 Fauly:  21:13, Trojky:  6:3, TH:  10/7 : 20/14, čtvrtiny: 27:12, 15:13, 15:23, 18:15