Poslední čtvrtina rozhodla

Ve třetím přípravném utkání, které jsme odehráli, a to  opět ve Sportovním centru,  byl naším  soupeřem  další izraelský tým. Utkání bylo od začátku spíše bojem našeho týmu se sebou než se soupeřem. Izraelci nemohli vzrůstem našemu týmu  vůbec konkurovat, ale o to byli více pohyblivější a rychlejší.

Ve třetím přípravném utkání, které jsme odehráli, a to  opět ve Sportovním centru,  byl naším  soupeřem  další izraelský tým. Utkání bylo od začátku spíše bojem našeho týmu se sebou než se soupeřem. Izraelci nemohli vzrůstem našemu týmu  vůbec konkurovat, ale o to byli více pohyblivější a rychlejší. Výkon našeho týmu byl od začátku na útočné polovině upracovaný a bez pohybu míče a na polovině obranné velmi nevýrazný bez osobní zodpovědnosti k týmovým zásadám. Hbitost izraelských hráčů nám činila místy velké potíže. Tyto individuální chyby jsme museli zastavovat nacvičenými rotacemi, které  nám v podstatě vyhrály utkání. Na našich klucích  se během celého zápasu projevovala enormní únava z tréninkového procesu a i proto je vítězství příjemnou tečkou za včerejším basketbalovým odpolednem.

BCM Nymburk U19 -   Ramat Hasharon  U18  70:57 (20:19  18:16  15:18  17:4)

Body : Heinzl 20, Stegbauer 15, Svoboda 12,Rykl 7, Senohradský 5, Kozina 5, Holý 2, Šubert 2, Vaněk 2, Bubeník, Vejtruba 0

Junioři U19A
23.08.2013 - 0:00