a
b
s
o
l
v
e
n
t
i

BC Geosan Kolín

DEKSTONE Tuři Svitavy

Egoé Basket Brno

Cal State Fullerton Titans

ČEZ Basketball Nymburk

Egoé Basket Brno

Královští Sokoli

DEKSTONE Tuři Svitavy

BK ISKRA Svit

Královští Sokoli

DEKSTONE Tuři Svitavy

BKM Lučenec

Královští Sokoli

PŘERUŠENÍ VŠECH BASKETBALOVÝCH SOUTĚŽÍ

Na základě dnešního rozhodnutí Vlády ČR o nouzovém stavu a bezpečnostních opatření v souvislosti s koronavirem SARS CoV-2, přerušuje Basketbalová akademie Nymburk svou činnost – to znamená tréninky i zápasy od pátku  13.března 2020 na dobu neurčitou. 
BA Nymburk
12.03.2020 - 22:12

DIVOKÉ VÝSLEDKY ZÁPASŮ

O posledním hracím víkendu před přerušením soutěží byly k vidění hodně divoké výsledky. Dvě stě devět bodů v první lize, 53 bodů Adama Koláře a 99 nastřílených bodů nestačilo v zápase extraligy starším žákům k vítězství. Junioři bojovali o lepší umístění v extralize, ale neuspěli v Prostějově ani v Ostravě. Stoprocentně úspěšní byli nejmladší minižáci v Benešově, starší minižáci nehráli.  
BA Nymburk
11.03.2020 - 18:29

NEPŘÍLIŠ ÚSPĚŠNÝ VÍKEND

Víkendové zápasy měly už ve středu velice příjemný prolog. Junioři zvítězili nad USK Praha a připravili jim první prohru sezony. Víkend už tak úspěšný nebyl. Muži ve velice oslabené sestavě nestačili na Olomouc, kadeti podlehli pražským Tygrům, ale vyhráli v Plzni. Vyrovnaně 1:1 na zápasy hráli mladší minižáci, mladší žáci prohráli se Sokolem Pražským a ženy nestačily na oba své soupeře.
BA Nymburk
04.03.2020 - 16:31

POSTUP MLADŠÍCH MINIŽÁKŮ NA NÁRODNÍ FINÁLE

Vynikající výsledek přinesl souboj o NF U12, když naši minižáci po remíze v prvním zápase porazili Poděbrady a zajistili si tak postup. Úspěšné tažení finálovou skupinou 1.ligy mají za sebou i muži z Basketbalu Polabí. Junioři v důležitém zápase porazili Pardubice, ale neuspěli s Kolínem. Starší žáci drželi u Tygrů Praha solidní skóre po tři čtvrtiny, pak ale zcela odpadli a vysoko prohráli. 
BA Nymburk
26.02.2020 - 15:24

KADETI V ÚZKÉ ROTACI ZABOJOVALI O DVĚ VÝHRY

Basketbalově výživný víkend přenesl výhru mužům Basketbalu Polabí ve Zlíně, junioři propadli na USK, naopak kadeti U17 si poradili v obou domácích zápasech. Mladší žáci byli doma úspěšní napůl, přičemž jim zápas s Tygry protekl mezi prsty. Minižáci U13 zvítězili a mezi mladšími si to rozdali v derby hráči Nymburka a Milovic.
BA Nymburk
18.02.2020 - 17:09

PŘIŠLA I REMÍZA

Basketbalově bohatý víkend přinesl celou škálu výsledků včetně nerozhodného stavu. Zvítězit se podařilo mužům z Basketbalu Polabí ve finálové skupině 1.ligy, juniorům U19 v extralize, starším minižákům U13 i nejmladším minižákům U11. Kvalifikace o Národní finále U12 skončila v derby s Poděbrady nerozhodně 64:64.
BA Nymburk
11.02.2020 - 14:00

JEN 5 ZÁPASŮ ODEHRANÝCH, 2 ODLOŽENY

O víkendu se hrály jen čtyři zápasy a všechny na venkovních palubovkách. Jedno utkání týmu Basketbal Polabí se předehrávalo v úterý a nebylo pro nás vítězné. Kadeti si naopak přivezli dvě cenné výhry z Ostravy. Mladší žáci U14 v extralize vezou z opačného konce republiky než kadeti U17 jednu výhru a jednu porážku. Mladším minižákům U12 byl zápas kvalifikace s Poděbrady odložen na tento pátek.
BA Nymburk
05.02.2020 - 10:20

NEDĚLE LEPŠÍ NEŽ SOBOTA

Ze sedmi zápasů víkendu vyhrály naše týmy všechny tři nedělní. V sobotu uspěli jen junioři, zato však drtivým rozdílem porazili Plzeň. Soupeře ze stejného klubu přehráli v neděli v 1.lize muži Basketbalu Polabí také kontrolovaným vítězstvím. Starší žáci v U15 prohráli s Ústím o šest, ale porazili o 28 Děčín. Dvouciferným rozdílem uspěli i junioři proti Sokolu Pražskému. Milovice U12 nestačily na Kolín v obou zápasech krajského přeboru.
BA Nymburk
28.01.2020 - 23:09

STŘÍDAVĚ OBLAČNO

O víkendu se dařilo mužům Basketbalu Polabí, když výhrou na Vyšehradu neztratili kontakt se špičkou skupiny A 1.ligy. Mladším žákům se naopak nevydařil vstup do extraligy a oba zápasy proti západočeským týmům prohráli. V kategorii U12 to byly opět parádní výsledky, tentokrát v Kolíně a přes marodku se dařilo i dětem U10 ve Šmoulince. Ženy i přes prohru v Příboru, vybojovaly finálovou skupinu II.ligy. 
BA Nymburk
22.01.2020 - 15:23

NEJSTARŠÍ A NEJMLADŠÍ NA JEDNA MÍNUS

Muži Polabí přehráli na domácí palubovce i bez několika klíčových hráčů Písek. Nedařilo se však ani juniorům na jihu Čech v Písku a Jindřichově Hradci ani žákům na severní Moravě v Ostravě. Minižáci U13 a U11 odehráli šest zápasů, všechny na venkovní palubovce, a v nich vyhráli pětkrát. 
BA Nymburk
15.01.2020 - 0:43