a
b
s
o
l
v
e
n
t
i

BC Geosan Kolín

DEKSTONE Tuři Svitavy

Egoé Basket Brno

Cal State Fullerton Titans

ČEZ Basketball Nymburk

Egoé Basket Brno

Královští Sokoli

DEKSTONE Tuři Svitavy

BK ISKRA Svit

Královští Sokoli

DEKSTONE Tuři Svitavy

BKM Lučenec

Královští Sokoli

Přípravná utkání U19 a U17 v Maďarsku

V termínu od 28.8. - 1.9. se oba naše extraligové celky U19 a U17 zůčastní přípravné mise v Budapešti. Toto nádherné město přivítá naše týmy již podruhé v řadě a jsme rádi, že jsme opětovně pozvání dostali. V minulém roce naši kluci z U17 získali na velmi dobře obsazeném turnaji vynikající druhé místo a U19 vyválčilo v přípravných utkáních dvě vítězství a jednu prohru.

V termínu od 28.8. - 1.9. se oba naše extraligové celky U19 a U17 zůčastní přípravné mise v Budapešti. Toto nádherné město přivítá naše týmy již podruhé v řadě a jsme rádi, že jsme opětovně pozvání dostali. V minulém roce naši kluci z U17 získali na velmi dobře obsazeném turnaji vynikající druhé místo a U19 vyválčilo v přípravných utkáních dvě vítězství a jednu prohru. K tomu měl ještě během turnaje U17 náš šéftrenér Michal Franěk dvouhodinovou přednášku maďarským trenérům mládeže na téma - Přihrávka, trénink přihrávky a její aplikace ve hře.
I letos je maďarská mise velmi dobře obsazena. U17 se na turnaji potkají s týmy KRKA Novo Mesto, OKK Spartak Subotica, MAFC KS Budapest a Budapest Honvéd. U19 změří síly v přípravných utkáních s MAFC Budapest, TF Budapest, Budapest Honvéd. Na všechna utkání se velmi těšíme a je to pro nás další významný krok v přípravě na sezonu 2013/2014.

Junioři U19A
25.08.2013 - 0:00