Družstvo U14

Tréninky v minulé sezóně probíhaly až do konce června. V tomto měsíci jsme se zaměřili na zlepšení individuálních činností jednotlivce, ale také si kluci zahráli i jejich oblíbený fotbálek. 

Tréninky v minulé sezóně probíhaly až do konce června. V tomto měsíci jsme se zaměřili na zlepšení individuálních činností jednotlivce, ale také si kluci zahráli i jejich oblíbený fotbálek. Po náročné sezóně měli celý červenec  volno a zpět do tréninkového procesu nastupují 11.8.2014. Na období volna každý dostal individuální plán přípravy, který obsahoval různé cviky na zpevnění celého těla a to především břišního a zádového svalstva, různá cvičení na skočnost, drily na obranný pohyb a koordinaci. Samozřejmě nesměly chybět různé výběhy, plavání či jízda na kole. Někteří kluci se také zúčastnili basketbalových kempů v Poděbradech, Kralupech nad Vltavou a Klatovech.

Jak jsem již napsala výše, trénovat na novou sezónu začínáme 11.srpna. Tréninky budou probíhat dvoufázově, a to dopoledne a odpoledne každý den kromě víkendů. Jak to kluci  zvládnou se uvidí, ale pokud dodržovali individuální plán přípravy, tak by neměli mít problém. Tento tréninkový proces bude trvat do 21. srpna. V pátek 22.srpna odjíždíme na soustředění do Hlušic, kam se vracíme již po čtvrté. Nalezli jsme zde výborné zázemí. Hala se nachází přímo v budově, ve které jsme ubytovaní a okolní příroda nabízí krásné prostředí pro výběhy a atletické tréninky.

V příští sezóně budeme nastupovat v lize U14. Liga je rozdělena do čtyř skupin po osmi týmech. Z každé skupiny postupují první čtyři týmy do nadstavbové části. Do sezóny vstupujeme s jasným cílem postoupit do extraligy, abychom bojovali o co nejvyšší příčky. Po zhlédnutí nalosované skupiny to ale budeme mít hodně těžké.

Eva Hubálková

Mladší žáci U14
12.08.2014 - 15:19