Vítězné tažení v Maďarsku pokračuje.....

Páteční program začal již v 8:30 snídaní, po které se naše družstvo pěšky přesunulo do haly, kde v 9:30 poblíž atletického oválu proběhly sady cvičení na zpevňování dolních a horních končetin, trupu. Ke cvikům byly využity švihadla a expandery.

Páteční program začal již v 8:30 snídaní, po které se naše družstvo pěšky přesunulo do haly, kde v 9:30 poblíž atletického oválu proběhly sady cvičení na zpevňování dolních a horních končetin, trupu. Ke cvikům byly využity švihadla a expandery. Poté jsme se přesunuli do sportovní haly k předem objednánému i naplánovanému tréninku. Po 60ti minutách tréninku opět následovala 30ti minutová procházka zpět do restaurace na oběd. Jakmile kluci dojedli, dostali dvouhodinový čas na odpočinek, po kterém byl sraz v 15:00 na pokoji asistentů trenéra k rozboru videa ze včerejšího utkání. Na videu jsme rozebrali především chyby na obrané polovině, při zakládání protiútoku a poloprotiútoku. I hned po ukončení videa se družstvo odebralo autobusem do haly k druhému utkání v rámci turnaje.

BA Nymburk U17 - BP. Honvéd Budapešť U16      99:47
od začátku tohoto střetnutí jsme dominovali na obouch polovinách hřiště, což dokazuje nejen výsledek utkání ale i předvedená hra našich chlapců. Celoplošná obrana se snahou zdvojovat hráče u postranních čar nesla své ovoce a pomohla nám k velkému množství rychlých protiútoků. Naše úspěšnost proměňování těchto útočných výpadů se diametrálně lišila oproti včerejšku, proto naše dosažené skóre narostlo do závratné výše 99 bodů. Soupeř si nevědal rady ani s naší osobní tak ani zónovou obranou, proto 47 obdržených bodů je naší vinikající vizitkou.

Body: Mráz 28, Ivan 18, Šiler 13, Novotný a Nečas 10, Drtina 6, Jeřábek 5, Zajíček, Štěpán a Vitek po 3, TH: 34/27, trojky: 6, fauly: 18.