Kadeti zůstali v Maďarsku neporaženi

Poslední den maďarské mise započal již v sedm hodin ráno, kdy kluci před hotelem absolvovali krátký posilovací a zpevňovací trénink se švihadly a expandery. Poté následovala snídaně. Po snídani jsme se odebrali zpět na hotel.

Poslední den maďarské mise započal již v sedm hodin ráno, kdy kluci před hotelem absolvovali krátký posilovací a zpevňovací trénink se švihadly a expandery. Poté následovala snídaně. Po snídani jsme se odebrali zpět na hotel, abychom sbalili věci a odjeli k poslednímu utkání turnaje.

BA Nymburk - KK Topola Subotica    142:44

Poslední utkání proti nejslabšímu celku na turnaji jsme začali skvěle. Na hráčích byla vidět chuť a snaha vyhrát co nejvyšším rozdílem. Dominovali jsme jak na obranné polovině tak i na útočné, kde se nám dařily nacvičené útočné kombinace. Po oddechovém čase soupeře a našem prostřídání se hra na chvíli vyrovnala. Jakoby naši hráči byli uspokojeni rychlým a vysokým náskokem. Po rázné domluvě však opět zabrali a nakonec zvítězili drtivým rozdílem.

Body (dle zápisu): Ivan 25, Mráz 22, Vitek 20, Šiler 19, Hořejš 14, Novotný a Štěpán 11, Zajíček 6, Jeřábek a Nečas 4, TH: 27/16, Fauly: 18.   

Tímto jsme zakončili maďarský turnaj, na kterém jsme obsadili bez porážky první místo. Do All Star turnaje byli vybráni dva zástupci z našeho družstva - Jan Mráz a Martin Šiler. MVP turnaje byl zvolen Martin Šiler.

Kadeti U17A
31.08.2014 - 18:36