V dramatickém přípravném utkání jsme nestačili na sokolí letku

Od úvodu utkání se na palubovce naší haly strhla bitva o každý míč. Najít cestu ke koši bylo velmi složité jelikož obě družstva velmi dobře plnila své defenzivní úkoly. Na straně Sokolů dominovali Savič s Hartigem, na straně naší zase Márty Kolář a Filda Novotný. 

BA NBK Nymburk U17 - Sokol Pražský U17    66:70  (31:37)

Od úvodu utkání se na palubovce naší haly strhla bitva o každý míč. Najít cestu ke koši bylo velmi složité jelikož obě družstva velmi dobře plnila své defenzivní úkoly. Na straně Sokolů dominovali Savič s Hartigem, na straně naší zase Márty Kolář a Filda Novotný. Obě dvojice hráčů nakonec nastříleli do koše soupeře padesát bodů. Ostatní hráči byli vždy dobře pokrytí a pokud se objevila skulinka, prostě neměli den a podařilo se jim skórovat s nízkou úspěšností. Počas celého utkání bylo družstvo trenéra Adama Konvalinky o pár bodů vepředu a i přes naši enormní snahu jsme manko nedokázali smazat. Sokolové po zásluze vyhráli a odvezli si cenné vítězsví s sebou do Prahy.

Ještě jednou chci týmu Sokola Pražského pogratulovat k vítězství a poděkovat za ochotu přijet k přátelskému utkání v týdnu ihned po ukončení výuky hráčů ve školách. 

Kadeti U17A
29.09.2014 - 10:12