V Bambergu jsme kralovali i v individuálních oceněních

Během celého turnaje se také soutěžilo v individuálních dovednostech a to tříbodové střelbě a v soutěži ve smečování. K tomu taktéž všichni trenéři společně vyhlašovali MVP turnaje.

Soutěž v trojkách: 1. místo - Šubert David
Do této střelecké soutěže jsme přihlásili dva naše nejlepší trojkaře - Davida Šuberta a Doda Senohradského.
Střílelo se během 60 s z pěti pozic pěti míči. Z každého družstva se účastnili vždy dva hráči. Do závěrečného finále postoupili ze základního kola oba naši borci a rozdali si to mezi sebou ve finále kde měl přesnější mušku David Šubert a o jediný koš porazil Doda. Slavili jsme tak první i druhé místo.

Soutěž ve smečování: 2. místo - Svoboda Mates
Soutěž ve smečování probíhala ve stejném rytmu jako soutěž v trojkách. Ze základního kola postoupil Mates z prvního místa a následoval ho skokan z Bayernu. Ve finále Mates přeskočil a zasmečoval přes dva hráče. Německý hráč odpověděl smečí přes tři svoje spoluhráče, to vyhecovalo Matesa k velkému činu a chystal se přeskočit půlku hlediště, ale nakonec si postavil pod koš čtyři naše kluky a jen o kousek mu smeč nevyšla a tak obsadil nádherné druhé místo.

MVP turnaje U19: Dominik Heinzl
Během turnaje oči všech trenérů a organizátorů směřovali ke všem hráčům a hledali mezi týmy toho nejužitečnějšího hráče turnaje. Nakonec se všichni jednohlasně shodli na jméně Dominik Heinzl. Jeho nezastupitelná činnost v obraně spojená s obrovskou spoustou doskoků a v neposlední řadě i počet bodů, kterými zatížil konta soupeřů, to vše rozhodlo o tom, že tato cena je ve správných rukou.

Junioři U19A
09.09.2013 - 0:00