Výsledky turnaje U12:

Turnaje se zúčastnily nejlepší týmy v Praze, které mají až čtyřletý náskok v přípravě. Naše družstvo začalo se společnou přípravou mnohem později, což se také odráží ve výsledcích. Bereme prohry sportovně, jsou součástí naší cesty za lepšími zítřky.

NBK BA Pha - Basketbalová škola 29:133, NBK BA Pha - Sokol Pražský 6 :138, NBK BA Pha - Jižní Supi 22 : 137 a NBK BA Pha - USK 21 : 107 .

Turnaje se zúčastnily nejlepší týmy v Praze, které mají až čtyřletý náskok v přípravě. Naše družstvo začalo se společnou přípravou mnohem později, což se také odráží ve výsledcích. Bereme prohry sportovně, jsou součástí naší cesty za lepšími zítřky. Uvědomujeme si tréninkový deficit, respektujeme sílu soupeřů, blahopřejeme jim k vítězstvím, ale zároveň se těšíme na další setkání právě s těmi nejlepšími, abychom mohli v utkáních porovnat, kam se naši hráči posunuli systematickým tréninkem. Trpělivost v přípravě, respektování rozdílu mezi biologickým a reálným věkem, úcta k soupeři a opětovná poctivá práce trenérů a dětí na trénincích jsou pro nás teď důležitější, než výsledky v utkáních.

BA Praha
22.01.2015 - 9:54