BA Nymburk : CBA 96 57:64

Ve druhém zápase jsme se utkali s družstvem z Canarias Basketball Academy. Jednalo se o družstvo složené z hráčů narozené v roce 1996. Znamenalo to tedy, že tito hráči jsou o rok a více starší než kluci z našeho družstva. První čtvrtina, stejně jako v prvním zápase, se nám moc nepovedla a prohráli jsme ji o dvanáct bodů.

Ve druhém zápase jsme se utkali s družstvem z Canarias Basketball Academy. Jednalo se o družstvo složené z hráčů narozené v roce 1996. Znamenalo to tedy, že tito hráči jsou o rok a více starší než kluci z našeho družstva. První čtvrtina, stejně jako replicas de relojes suizos v prvním zápase, se nám moc nepovedla a prohráli jsme ji o dvanáct bodů. Ve druhé čtvrtině ovšem přišla změna. Naši hráči zlepšili obranu, ze které vyráželi do rychlých protiútoků a v poločase jsme vedli o 4. Ve třetí čtvrtině soupeř zpřesnil a přitvrdil hru, se kterou jsme se nedokázali vyrovnat a vybudovali si náskok osmi bodů. V závěrečné čtvrtině jsme ale naše akcie na vítězství zvýšili, tím že jsme trpělivou hrou a přesnými kombinacemi na útočné polovině snížili až na rozdíl 4 bodů. Padesát vteřin před koncem nejlepší hráč utkání Luuc #33 (30
bodů) trefil trojku a odrazil tak náš závěrečný nápor. Celé utkání se hrálo ve velmi vysokém tempu, které není v našich zeměpisných šířkách k vidění.

Střelci: Dlugoš 12, Kolář 10, Šiler a Kurka po 8, Kotásek 6, Sarna 4, Vitek 3, Ivan, Hořejš a Bubeník po 2, Doskoky: 21, Asistence: 14, Zisky: 15, Ztráty: 16, Trestné hody: 9/7, Trojky: 20/4, Dvojky: 38/19, Čtvrtiny: 10:22, 24:8, 8:20, 15:14

20.02.2015 - 16:02