BA Nymburk : CBA White 47 : 69

Do druhého pátečního utkání jsme vstoupili stejně jako do prvních dvou v turnaji. V prvních minutách jsme se prezentovali nejistým výkonem a přílišným respektem ze soupeře. Po oddechovém čase jsme se dostali do tempa hry, kterou chceme praktikovat – precizní obrana a rychlý přechod na útočnou polovinu.

Do druhého pátečního utkání jsme vstoupili stejně jako do prvních dvou v turnaji. V prvních minutách jsme se prezentovali nejistým výkonem a přílišným respektem ze soupeře. Po oddechovém čase jsme se dostali do tempa hry, kterou chceme praktikovat – precizní obrana a rychlý přechod na útočnou polovinu.  Tyto aspekty nás dovedli do poločasového výsledku 30:32. Po změně stran soupeř zagresivnil ještě více svoji hru a přitvrdil v osobních soubojích ve vymezeném území. Soupeř si tak vybudoval několik druhých i třetích šancích a našim hráčům začaly docházet fyzické síly. V poslední části hry dostali velký prostor hráči ročníku 1999, kteří jsou na turnaji nejmladšími účastníky. Je jen škoda, že do utkání nemohl nastoupit kapitán a leader týmu Martin Kolář (nemoc). I přes porážku se naši hráči neztratili a ukázali svůj potenciál.

Střelci: Dlugoš 20, Ivan 6, Sarna a Šiler po 5, Štěpán 4, Vitek, Kotásek a Kurna po 2, Čtvrtiny: 15:18, 15:14, 7:17, 10:20

21.02.2015 - 13:53