Začíná playoff extraligy U17

Již tento víkend vstoupí hráči U17 do čtvrtfinálové série playoff. Po základní části skončili naši hráči na prvním místě, a tak na ně čeká soupeř z místa osmého. Na této příčce se umístilo družstvo ze Slavoje Litoměřice, které bude v sérii nepříjemným soupeřem.

Již tento víkend vstoupí hráči U17 do čtvrtfinálové série playoff. Po základní části skončili naši hráči na prvním místě, a tak na ně čeká soupeř z místa osmého. Na této příčce se umístilo družstvo ze Slavoje Litoměřice, které bude replique montre v sérii nepříjemným soupeřem. V základní části jsme s Litoměřicemi odehráli dvě vítězná, ale vyrovnaná utkání. První utkání na palubovce Litoměřic, které jsme vyhráli 67:76, muselo dokonce rozhodovat prodloužení. Druhé utkání na domácí palubovce bylo po třech čtvrtinách vyrovnané a o vítězství 68:58 jsme rozhodli až v poslední čtvrtině. Proto neváhejte a přijďte podpořit naše hráče do haly Komenského. Utkání začínají v sobotu v 15:00 a v neděli v 10:00. Věříme, že dorazíte v co největším počtu a vytvoříte tu pravou domácí kulisu. Kluci to budou potřebovat.

24.03.2015 - 20:17