Turnaj Písek

Junioři U19 odjeli na svůj první turnaj, který se koná v Písku. Jejich soupeři ve skupině jsou domácí Sršni Písek, Sokol Hradec Králové 2 a italský celek Valtarese Borgotaro.​

BA Nymburk U19 – Sokol Hradec Králové 2        78:45
Body: Kolář a Ivan 13, Bělohradský 11, Bubeník a Kotásek 9, Novotný 8, Dlugoš 5, Kůrka 4, Hořejš, Sarna a Pošík po 2, TH: 17/11, Fauly: 16, čtvrtiny: 21:16, 26:9, 13:13, 16:7.

V prvním utkání turnaje jsme narazili na nováčka letošního ročníku extraligy U19. V prvních minutách byla znát nervozita na obou družstvech. Ve hře se vyskytovalo mnoho nepřesností, což je způsobeno i fází přípravy na sezónu, ve které se družstva nachází. Postupem času jsme však začali prokazovat roli favorita a soupeře přehrávali. Měli jsme více rychlých protiútoků, které vyplývaly z velkého tlaku na soupeře díky celoplošné obraně. I přes na první pohled výsledkově snadné vítězství se panerai replica v naší hře objevuje velké množství nedostatků, na kterých stále musíme pracovat a zlepšovat.

Sršni Písek – BA Nymburk U19         66:84
Body: Dlugoš 20, Kolář 13, Bubeník a Bělohradský 12, Kotásek 7, Kurka 6, Ivan 4, Štěpán, Pošík a Sarna 2, TH: 12/9, Fauly: 20, čtvrtiny: 18:28, 22:18, 10:13, 16:25.

Druhé utkání proti domácímu celku jsme začali výborně. Hned jsme se ujali vedení, které v krátké době bylo dvouciferné. Ke konci prvního poločasu však začal růst tlak Písku a náskok stáhnul. Druhý poločas byl vyrovnaný. Na konci poslední čtvrtiny jsme ovšem několika úspěšnými trojkovými střelami utkání zlomili jasně v náš prospěch.

28.08.2015 - 22:17