BA Nymburk U19 : Valtarese 107:56

Poslední utkání ve skupině jsme odehráli proti italskému celku. Od úvodních minut jsme měli utkání pod kontrolou. Na soupeře jsme vytvářeli vysoký tlak jak na útočné tak obrané polovině. Dařila se nám střelba i rychlé protiútoky.

Poslední utkání ve skupině jsme odehráli proti italskému celku. Od úvodních minut jsme měli utkání pod kontrolou. Na soupeře jsme vytvářeli vysoký tlak jak na útočné tak obrané polovině. Dařila se nám střelba i rychlé protiútoky. Po celou dobu utkání jsme byli schopni udržet nastavené tempo hry. Vzhledem k výkonostní úrovni soupeře, dostali veliký časový prostro hráči z lavičky.

Tímto vítězstvím jsme zakončili základní skupinu píseckého turnaje. Bez porážky jsme obsadili první místo a od 17:00 se utkáme se Sokolem Pražským a celkové vítězství.

BA Nymburk U19 : Valtarese    107:56
Body: Sarna a Ivan 17, Bělohradský 14, Novotný a Hořejš 9, Dlugoš a Kotásek 8, Kolář, Kurka po 6, Štěpán 5, Pošík, Bubeník 4, TH: 39/25, fauly: 18, čtvrtiny: 27:6, 26:17, 34:17, 20:9.