BA Nymburk U19 : MKB Viktoria Žilina 61:70

V sobotu dopoledne se odehrál přípravný zápas U19 proti Žilině. Začátek zápasu  jsme zachytili velmi dobře a hned po pár minutách jsme vedli šňůrou 10:0, kterou přerušil až timeout soupeře. První poločas jsme neproměnili velké množství střel z pod koše a lehkých protiútoků.

V sobotu dopoledne se odehrál přípravný zápas U19 proti Žilině. Začátek zápasu  jsme zachytili velmi dobře a hned po pár minutách jsme vedli šňůrou 10:0, kterou přerušil až timeout soupeře. První poločas jsme neproměnili velké množství střel z pod koše a lehkých protiútoků, ale stále jsme víceméně kontrolovali průběh zápasu a po poločase vedli 31:21. Ve druhém poločase se celý příběh zápasu rázně změnil, soupeř zabral jak v obraně tak v útoku a nám odešly síly. Přestali jsme vybíhat do protiútoku, uvolňovat se pro míč a hlavně jsme přestali agresivně bránit. To vedlo k tomu, že soupeř získal v obraně velké množství míčů, které dokázal lehko zakončit a taktéž se chytil z trojkové vzdálenosti. To vše vedlo k naší porážce.

Body: Kurka 20, Bělohradský 15, Sarna 11, Kotásek 7, Bubeník 6, Štěpán 2, TH: 19/14, Fauly: 13, Čtvrtiny: 18:5, 13:16, 14:26, 16:23.