Alba Berlín : BA Nymburk U19 87:55

Druhý den a druhé utkání proti zřejmě nejlepšímu celku na turnaji. Opět se od úvodních minut hrál basketbal ve vysokém tempu. Nastavené tempo Alby jsme bohužel vydrželi pouze 5 minut. Poté jsme se ještě nevypořádali s fyzickou hrou německého celku.

Druhý den a druhé utkání proti zřejmě nejlepšímu celku na turnaji. Opět se od úvodních minut hrál basketbal ve vysokém tempu. Nastavené tempo Alby jsme bohužel vydrželi pouze 5 minut. Poté jsme se ještě nevypořádali s fyzickou hrou německého celku. Prohrávali jsme lacině osobní souboje 1na1 jak ve hře ve vymezeném území tak v oblasti trojkového oblouku. Bohužel jsme ani nenavázali na dobrou úspěšnost střelby z minulého dne. To vše bylo příčinu naší porážky, ze které se musíme oklepat a soustředit se na poslední utkání, které nás čeká zítra.

Body: Bubeník 12, Kotásek 11, Vitek a Kolář 8, Sarna 5, Dlugoš a Bělohradský 3, Kurka, Ivan 2, Novotný 1, TH: 16/11, fauly: 17, čtvrtiny: 21:10, 26:16, 26:12, 14:17.

Dnes se ještě uskuteční dovednostní soutěže v rámci turnaje. Jsou jimi soutěž ve střelbě trojek a smečování. V obou budeme mít zastoupení. V trojkové soutěži to bude především Filip Novotný, obhájce prvenství z minulého roku.

Filip nakonec skončil na prvním nepostupovém místě ze semifinále. Celkově skončil na krásném 3. místě.