BA Nymburk U19 : Bayern Mnichov 65:56

V posledním utkání turnaje jsme se utkali s německým velkoklubem. Od začátku bylo vidět, že jsme se nezalekli zvučného jména soupeře a rychle jsme si vytvořili náskok 10ti bodů. Postupem času jsme přestávali proměňovat lehké střely z podkoše a otevřené střely z dlouhé a střední vzdálenosti.

V posledním utkání turnaje jsme se utkali s německým velkoklubem. Od začátku bylo vidět, že jsme se nezalekli zvučného jména soupeře a rychle jsme si vytvořili náskok 10ti bodů. Postupem času jsme přestávali proměňovat lehké střely z podkoše a otevřené střely z dlouhé a střední vzdálenosti, což soupeř využil a začal se bodově dotahovat. Ve druhém poločase se nám díky dobré týmové obraně povedlo udržet a částečně i navýšit bodový rozdíl. Výsledek už pak nezměnil ani soupeřův tlak replique montre france v posledních minutách zápasu.

Body: Kurka 15, Kolář a Dlugoš 13, Bubeník 11, Kotásek 7, Bělohradský 4, Vitek 2, TH: 32/22, fauly: 24, čtvrtiny: 15:11, 17:11, 16:12, 17:22.

13.09.2015 - 20:43