Víkendové výsledky minižáků U11

Na domácí palubovce v "Komendě" se představili  naše U11,kteří zahájili svou soutěž KP nejmladších minižáků. Jejich soupeřem byl tým Basket Poděbrady. Po první čtvrtině, kdy bylo naše vedení 16:2 a měli jsme jasnou převahu.

Na domácí palubovce v "Komendě" se představili  naše U11,kteří zahájili svou soutěž KP nejmladších minižáků.
Jejich soupeřem byl tým Basket Poděbrady. Po první čtvrtině, kdy bylo naše vedení 16:2 a měli jsme jasnou převahu, jsme nečekaně propadli v obraně, následně i střelecky v dalších dvou čtvrtinách ( 4:19 a 4:11). To nakonec rozhodlo o konečném výsledku celého utkání. Prohra byla zbytečná, přesto pochvalu zaslouží Sebastian Křemen a Jakub Černý za nasazení, stčelecky se prosadil Adam Kolář.

BA Nymburk U11 : Basket Poděbrady    39 : 42    (16:2  4:19  4:11  15:10 )

Body : Kolář 13, Černý 8, Ryl 7, Křemen 5,po 2 bodech Adamec,Střítežský,Hájek

Druhé utkání jsme zvládli o mnoho lépe a zlepšeným výkonem po celé utkání jsme Poděbradům vrátili porážku. Nejlepšími hráči byli Ondra Snop a David Hájek.

BA Nymburk U11 : Basket Poděbrady    42 : 23    (12:6  13:3  6:10  11:4)

Body : Snop 15, Hájek 11, Šťastný 6, Ryl a Černý po 4, Křemen 2