Béčko porazilo na domácí palubovce Litoměřice

Ke svému prvnímu domácímu utkání nastoupilo v pátek družstvo béčka mužů. Jejich soupeřem byl tým Slavoje Litoměřice, jednoho z favoritů celé soutěže. Začátek se našim klukům povedl a po necelých dvou minutách jsme vedli 6:1.

Basketball Nymburk „B“ : Slavoj Litoměřice

73        :         68

Body: Svoboda 19, Kříž a Peterka po 12, Senohradský 10, Stegbauer 9, Dlugoš 5, Kolář 4, Kotásek 2.

Ke svému prvnímu domácímu utkání nastoupilo v pátek družstvo béčka mužů. Jejich soupeřem byl tým Slavoje Litoměřice, jednoho z favoritů celé soutěže. Začátek se našim klukům povedl a po necelých dvou minutách jsme vedli 6:1. Po oddechovém čase hostí přišel útlum na naší straně. Zbytečně jsme začali ztrácet míče a zbytečnými chybami jsme pustili soupeře do vedení. Naše družstvo působilo na hřišti unaveným dojmem a hloupými chybami v obraně, kdy jsme nechávali střelce Litoměřic skórovat zpoza oblouku, hosté odskočili až na rozdíl 12 bodů. V poslední čtvrtině ovšem přišel obrat. Naši hráči jakoby pokropeni živou vodou zlepšili obranu a dokázali otočit zápas v náš prospěch. Pro náš tým je to velice důležité vítězství nad silným soupeřem. Závěrem bychom chtěli poděkovat divákům, kteří si našli cestu do sportovní haly a velice slušně zaplnili hlediště. Již příští pátek odehraje naše družstvo venkovní zápas s dosud neporaženým USK a ihned v neděli nastoupí na domácí palubovce proti Písku od 19:00.

10.10.2015 - 19:31